Yealink WH63 DECT základna s náhlavní soupravou do jednoho ucha

Yealink WH63 je nová bezdrátová DECT náhlavní souprava do jednoho ucha je vynikající pracovní partner pro telefonickou a UC komunikaci. Bezproblémová spolupráce s hlavními UC platformami a nativní integrace s Yealink IP telefony. Pro zážitek z křišťálového zvuku je vybavena Yealink Super Wideband Te ... více
Objednací kód: 55450728
Kód výrobce: WH63UC
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 3 441 Kč
Cena s DPH: 4 164 Kč
Porovnání Oblíbené

Yealink WH63 je nová bezdrátová DECT náhlavní souprava do jednoho ucha je vynikající pracovní partner pro telefonickou a UC komunikaci. Bezproblémová spolupráce s hlavními UC platformami a nativní integrace s Yealink IP telefony. Pro zážitek z křišťálového zvuku je vybavena Yealink Super Wideband Technology a Acoustic Shield Technology, umožní Vám zřetelně a čistě komunikovat během telefonních hovorů a videokonferencí. Snadno ovladatelné dotykové ovládání, 19 g lehký design, komunikaci bez rušení, WH63 je pěkná konvertibilní náhlavní souprava pro práci.

WH63 podporuje různé způsoby nošení háček na ucho, čelenku a nákrčník, které uspokojí individuální potřeby. Také vás může uvolnit až 120 metrů od stolu, můžete si užívat většího pracovního prostoru a zefektivnit práci. Produkt navíc podporuji možnost instalace v místech s vysokou hustotou zařízení ve velkých prostorech (Open space), umožňuje bezdrátové komunikaci až 200 uživatelům současně.
Díky technologii Yealink Acoustic Shield Technology s pomocí 2 mikrofonů zabudovaných ve WH63 je automaticky blokován hluk na pozadí, ale zajišťuje jasný hlas účastníka, což výrazně zvyšuje efektivitu komunikace

Už nejsou potřeba žádné adaptéry EHS, připojte stolní telefon přímo pomocí jednoho kabelu USB. A 2 Micro USB porty obsažené v základně, podporující současné připojení k PC a IP telefonu. Propracovaná integrace s Yealink IP telefony Vám dává v okamžiku nošení WH63 pocítit zážitek z krystalicky čistého hovoru. Je kompaktibilní s populárními UC platformami a dosahujte všestranné spolupráce.
Další podrobnosti najdete v seznamu kompatibility https://www.yealink.com/tech_partner_personal_collaboration

Busylight je povoleno ve WH63. Když světlo na náhlavní soupravě nebo na BLT60 (není součástí balení, volitelné zařízení) na stole zčervená, lidé kolem vás by vědět, že telefonujete a nebudou vás nevědomky rušit. Jen se soustřeďte na konverzaci, pro vyšší efektivitu a lepší spolupráci.
Aby vyhověly různým preferencím uživatelů, vytvořila společnost Yealink náhlavní soupravu WH63 s lehkým designem a 4 styly nošení, stejně jako různé velikosti koncovek do uší, které zajišťují celodenní pohodlí.

Základní funkce:
5 funkčních tlačítek
2 porty micro USB 2.0
USB připojení k PC a IP telefonu
Integrovaný LED indikátor obsazení
Nabíjecí stojan (pro náhlavní soupravu)

Baterie:
Doba hovoru: až 8 hodin
Pohotovostní doba: 54 hodin
Doba nabíjení: 2,5 hodiny (5V / 1,2A)

DECT:
Bezdrátový dosah : až 120m
Možnosti ovládání:
Přijmutí / ukončení / odmítnutí hovoru
Nastavení hlasitosti
Vynutí mikrofonu

Důležité informace:
Citlivost mikrofonu: -38.0+/-2 dBV
Frekvenční rozsah mikrofonu: 100 Hz-10 kHz
Citlivost reproduktoru: 92.5+/-3 dB, 0.179 V
Impedance reproduktoru: 32+/-4.8 ?
Frekvenční rozsah reproduktoru: 20 Hz-14 kHz
Hmotnost náhlavní soupravy: 19 g
Hmotnost základny: 124g
Obsah balení: základna, náhlavní soustava, háček na ucho, výměnné špunty, čelenku, napájecí adaptér, 1,2 m USB kabel, 0,8m USB kabel, uživatelská příručka.

Volitelné příslušenství není součástí balení:
Nákrčník
BLT60 Busylight

-|CZ|SK|EN