Acronis True Image 2020 - 1 Computer - ESD Upgrade

Nástroj pro zálohování a obnovu domácích i kancelářských PC nebo počítače Mac. Obsahuje licenci pro 1 počítač. Produkt je dodáván v českém jazyce. Jedná se o upgrade. Pro zprovoznění a využití vyžaduje 1 x licenci True Image 2019 a nebo starší. Produkt je dodáván jako ESD (Electronic Software Distri ... více
Objednací kód: 87103507480
Kód výrobce: TIH3U1LOS
Výrobce: ACRONIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 630 Kč
Cena s DPH: 762 Kč
Porovnání Oblíbené

Nástroj pro zálohování a obnovu domácích i kancelářských PC nebo počítače Mac. Obsahuje licenci pro 1 počítač. Produkt je dodáván v českém jazyce. Jedná se o upgrade. Pro zprovoznění a využití vyžaduje 1 x licenci True Image 2019 a nebo starší. Produkt je dodáván jako ESD (Electronic Software Distribution).

Tvorba spolehlivých záloh! Už nikdy neztraťte jediný soubor!

Vyzkoušejte Acronis True Image 2020 na 30 dní kliknutím na tento odkaz: https://www.acronis.cz/vyzkouset-true-image-2020/

Veškeré informace ohledně True Image naleznete zde: https://www.acronis.cz/produkt/true-image-2020/

Funkce Acronis True Image 2020:

Kompletní kybernetická ochrana
Naše jedinečné řešení kybernetické ochrany spojuje spolehlivé zálohování s osvědčenou anti-malware technologií a efektivně tak zabezpečuje všechna vaše data, aplikace a systémy.

Zálohování a obnova
Mirror imaging. Klonování disků. All-in-one obnovovací disky. Teď už je snadné mít data připravená k obnově za každých okolností.

Přístup odkudkoli
Soubor z vaší cloudové zálohy si můžete načíst odevšad, z jakéhokoli zařízení. Zálohování řídíte vzdáleně. Užívejte si s bezpečným File Sync & Share řešením.

Inovativní ochranné prvky
Jediné osobní zálohovací řešení využívající AI k zastavení ransomwarů a cryptojackingu v reálném čase. Nabízí blockchainovou notarizaci dat.

Vize 2020
Návyky v přistupování k datům, stejně jako způsoby jejich využití a hrozby, jež proti nim vyvstávají, se stále mění. Proto se musí vyvíjet i vaše ochrana. Acronis True Image 2020 s více než 100 novými a aktualizovanými funkcemi vás udrží na koni.

Automatizovaná dvojitá ochrana
Zálohujte lokálně a replikujte při tom data do cloudu, abyste měli jejich bezpečnou off-site kopii k obnově vždy po ruce.

Oznamovací ikona
Push zprávy v oznamovací oblasti na vašem desktopu vám umožní být v obraze o stavu zálohování a rychle reagovat na nastalé situace.

Zálohování řízené napájením
Zálohování řízené podle stavu napájení na vašem laptopu vám dovolí neplýtvat baterií. Můžete si nastavit spodní hranici nabití, po kterou chcete zálohovat anebo zálohování při chodu na baterii úplně zakázat.

Zálohování na vybraných Wi-Fi sítích
Kde zálohujete by měla být vaše volba. Nyní se můžete při zálohování snadněji vyhnout datově omezeným připojením a nezabezpečeným veřejným sítím, které vystavují vaše data zbytečnému riziku.

Zdokonalená obnova z cloudu
Užívejte si rychlejší průběh a intuitivnější uživatelskou zkušenost, vylepšenou pro ještě jednodušší navigaci.

Efektivní ochrana „vše v jednom”
Používáte k ochraně svých dat vícero řešení? V tom případě platíte více peněz, a to za slepenec, který vytváří mezery ve vašem zabezpečení. Acronis True Image 2020 poskytuje integrovanou datovou ochranu, kybernetickou bezpečnost a správu prostřednictvím intuitivního dashboardu s řídícími funkcemi.

Přizpůsobivý
Zálohujte, co chcete a jak chcete, s nástroji, jako je full image zálohování a zálohování na úrovni souboru/složky, klonování aktivních disků, cloud-to-cloud zálohování Office 365, událostmi řízené a non-stop zálohování a automatická replikace lokálních záloh do cloudu.

Vizuální
Buďte v obraze o stavu zálohování prostřednictvím oznamovací ikony. Podívejte se na velikost souborů, rychlost zálohování a druhy zálohovaných dat, které jsou navzájem barevně odlišeny. S naším vizuálně přehledným dashboardem poznáte všechno na první pohled.

Flexibilní
Řekněte si, kam budou vaše data ukládána - jestli lokálně na externí harddisk, do sdílených složek na síti, na NAS nebo off-site do cloudu anebo více způsoby naráz pro dokonalou ochranu. Zálohování můžete povolit pouze na konkrétních Wi-Fi sítích, abyste se vyhnuli potenciálním komplikacím.

Kompatibilní
Zabezpečte svá data bez ohledu na to, kde se nacházejí s pomocí řešení, které podporuje Windows, Mac, iOS i Android zařízení, stejně jako virtuální stroje a účty na sociálních médiích.

V bezpečí před aktuálními hrozbami
Naše integrovaná ochrana využívající AI rozpozná ransomware v reálném čase, zastaví jej a automaticky obnoví zasažené soubory. Minulý rok úspěšně zastavila přes 400 000 útoků. Také zabraňuje cryptomining malwaru v tom, aby kradl výpočetní výkon z vašeho systému, a tím jej zpomaloval, a v zavádění dalšího malwaru.

Pro rok 2020 jsme ji vylepšili, aby zastavovala útoky, které se snaží neoprávněně vypnout služby chránící váš systém. Navíc jsme nasadili nové modely strojového učení a zlepšili tím její efektivitu. A jestli budete chtít vědět, proč byl konkrétní proces označen za zákeřný, zdůvodnění budete mít k dispozici.

Přístup odkudkoli
Přístup k datům dnes potřebujeme všude, kam se vydáme. Kromě bezpečného zálohování dat vám proto subskripce Acronis True Image umožní načíst si ze zálohy všechny vaše soubory a složky - odkudkoli - dokud budete připojeni k internetu.

Vaše licence navíc pokrývá neomezený počet mobilních zařízení, takže si teď naše cloudové funkce budou moci užívat i všichni vaši rodinní příslušníci na svých iOS a Android zařízeních.

Spolehlivě ten nejlepší
Abychom Acronis True Image udělali co nejsnadnější k používání, co nejefektivnější v ochraně vašich dat před ztrátou a co nejbezpečnější před napadením, náš software nepřetržitě podporujeme, testujeme a zlepšujeme tak, jak to nedokáže nikdo jiný. Díky tomu Acronis True Image 2020 obsahuje více než 100 nových a aktualizovaných funkcí, navržených za účelem poskytování té nejlepší osobní kybernetické ochrany.

Snadné používání, management i přístup
Soukromí a bezpečnost dat jsou dnes důležitější než kdy jindy. Inovativní technologie Acronis True Image zajistí, aby vaše data neviděl nikdo kromě vás.

End-to-end šifrování
Schovejte vaše data před nepovolanýma očima použitím hesla a šifrování AES-256, a to ať už jsou vaše data v přenosu, v cloudu nebo na vašem lokálním desktopu.

Bezpečná datová centra
Ukládejte vaše off-site zálohy do bezpečí do Acronis Cloudu. Naše datová centra mají certifikace SSAE-16 a Tier III a jsou tak schopna zajistit bezpečnost i dostupnost vašich dat.

Blockchainová notarizace
Zanášejte unikátní „otisky“ souborů do blockchainu, aby bylo později možné ověřovat jejich autenticitu a nezměněnost. Dostupné pouze v subskripci Premium.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Bezpečnostní a zálohovací sw
Určení Běžný uživatel
OEM Ne
Verze licence Upgrade na novou vrz.
Trvání licence neomezené trvání
ESD zóna Ano