První herní mesh systém Nighthawk Pro Gaming XRM570

XRM570 Nighthawk Pro Gaming WiFi Router a síťový WiFi systém s DumaOS Nighthawk ® Pro Gaming - vylepšuje váš online herní zážitek. Svoboda hry a streamování všude - Flexibilita a ovládání celého systému domácí sítě WiFi vám umožní streamovat a hrát nejvyšší rychlostí odkudkoli ve vaší domácnosti. Rychlé a jednoduché nastavení - Předpárovaný systém ok automaticky synchronizuje nastavení sítě herního routeru s prodlužovačem sítě. Gigabitové rychlosti - Užijte si spolehlivé kabelové a bezdrátové připojení pro rychlé tempo hraní. Tento WiFi systém je vybaven šesti (6) gigabitovými port

 

První herní mesh systém Nighthawk Pro Gaming XRM570

XRM570 Nighthawk Pro Gaming WiFi Router a síťový WiFi systém s DumaOS

  • Nighthawk ® Pro Gaming - vylepšuje váš online herní zážitek.

  • Svoboda hry a streamování všude - Flexibilita a ovládání celého systému domácí sítě WiFi vám umožní streamovat a hrát nejvyšší rychlostí odkudkoli ve vaší domácnosti.

  • Rychlé a jednoduché nastavení - Předpárovaný systém ok automaticky synchronizuje nastavení sítě herního routeru s prodlužovačem sítě.

  • Gigabitové rychlosti - Užijte si spolehlivé kabelové a bezdrátové připojení pro rychlé tempo hraní. Tento WiFi systém je vybaven šesti (6) gigabitovými port

VYLEPŠETE VAŠE HRÁČSKÉ ZKUŠENOSTI

XRM570 Nighthawk ® Pro Gaming WiFi Router & Mesh WiFi System. Díky nejmodernějšímu softwaru DumaOS a výkonnému systému Mesh WiFi System minimalizujte ping, snižte zpoždění a hru nejvyšší rychlostí odkudkoli ve vaší domácnosti. S vyhrazeným backhaulem WiFi rozšiřuje síťový WiFi systém spolehlivé WiFi v celé domácnosti a poskytuje až o 100% rychlejší WiFi než tradiční prodlužovače.

Z podkroví do suterénu si můžete užít spolehlivé WiFi pokrytí pro velké domácnosti až se 4 až 5 ložnicemi.

HERNÍ FUNKCE PRO DALŠÍ VÝHRY

STABILIZUJTE PING 

Anti-Buffer Bloat (ABB) je jen fantastický způsob, jak říct, že můžete vytvořit expresní pruh pro herní provoz. Používáte-li ABB a dvoujádrový procesor routeru k třídění v síti a upřednostňování provozu, nemusíte se starat o zpoždění, které zničí váš den. 

VYHNĚTE SE LAGŮM

Díky pokročilé kvalitě služeb (QoS) podporované dvoujádrovým procesorem o výkonu 1,7 GHz router router adepticky upřednostňuje i ten nejzatíženější provoz v domácí síti. To znamená, že zůstanete ve hře a ne ve frontě.

 

CHRAŇTE SVÉ PÁSMO

Nyní můžete zjistit, kdo používá vaši šířku pásma a provádět úpravy za běhu pomocí Správce zařízení. Vytáčejte zpět, vylepšujte, blokujte jakékoli zařízení ve vaší domácí síti, a to i ti upířÍ šířky pásma, jako jsou streamovací zařízení a domácí produkty ovládané hlasem.


NIGHTHAWK PRO GAMING DASHBOARD

Kromě snadno čitelného grafického rozhraní je řídicí panel DumaOS plně přizpůsobitelný pomocí panelů Geo-Filter, Network Monitoring, Device Management a Quality of Service. Nighthawk Pro Gaming vám dává #PowerToWin.

Geo filtr

ZÁRUKA BLÍZKÝCH SERVERŮ A HRÁČŮ

Vzdálenost je hlavním důvodem, proč zaostáváte. Získejte nejlepší spojení pro vaši hru blokováním serverů a hráčů daleko od domova.


Kvalita služeb

ODSTRAŇTE PŘETÍŽENÍ SÍTĚ

Kvalita služeb (QoS) je vysněným řešením pro váš domov. Tři výkonné funkce spolupracují, aby zabránily zpoždění při používání vaší šířky pásma.


Sledování sítě

POCHOPTE POUŽÍVÁNÍ SVÉHO INTERNETU

Pomocí hloubkové analýzy šířky pásma zjistěte, kdo nebo co způsobuje vaši hru.

SVOBODA VE HŘE UKAŽTE SVOU SÍLU

Nikdy nezažijte zpožděný střední skok nebo střední boj s Geo-filtrem, abyste minimalizovali ping a omezili vzdálenost k hostitelským serverům. A díky naší technologii Tri-Band WiFi s vyhrazeným backhaulem WiFi rozšiřuje síťový systém WiFi spolehlivé WiFi v celém domě a poskytuje až o 100% rychlejší WiFi než tradiční prodlužovače. Užijte si silné a spolehlivé pokrytí WiFi v celé domácnosti bez výpadků.

Nighthawk Pro Gaming XRM570